0850 303 12 70

byUSKO Bayi

 

BY USKO AİLESİNE KATILARAK KOMİSYONLU SATIŞ İLE GELİR ELDE EDEBİLİRSİNİZ.

 

Komisyonlu Satış & Alt Bayilik Sistemi

Her geçen gün E-Ticaret’e olan ilgi ve bu sayede gelir etme oranları da artmaktadır. Bu pazarda yerininiz alabilir ve sizler de gelir elde edebilirsiniz. byUSKO alt bayilik sistemine dahil olduğunuzda, toptan fiyatına satın alacağınız ürünlerin sosyal medya, web site veya dilediğiniz platformda satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Her satışınızdan ilk başta %10 oranında komisyon kazanmış olursunuz.

Satışlarını arttıkça komisyon oranlarınız artmaktadır. Ürünleri istediğiniz fiyattan satabilirsiniz.

 

byUSKO Komisyonlu Satış Sistemi Nedir?

Web sitemizde bulunan tüm ürünlerin toptan fiyatına satın alarakweb sitede, sosyal medyada satışlarını gerçekleştirerek gelir elde etmeye dayalı bir sistemdir. Ürünlerin satışını Instagram, Facebook, Web site, dolap  gibi dilediğiniz platformdan gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir platformda yer almadan, sadece çevrenize de ürün satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Her siparişten %10 oranında komisyon kazanılmaktadır. Seçilen ürünler, müşteriye veya adrese bizim tarafımızdan gönderilmektedir. Tüm siparişleriniz müşterinizin adına düzenlenmiş faturası ile gönderilir. Bakiye yükleme sistemi veya kredi kartı kullanılmaktadır. Kendi panelinizden önce bakiye yükler, sonrasında bu bakiye sınırında ürün satın almaya başlayabilirsiniz ya da kreşi kartı ile ödeme yapa bilirsiniz. Sipariş geçtikten sonra siparişin ödemesi tarafımıza ulaşmadan siparişiniz kargoya teslim edilmez. Bu yüzden bakiye sisteminizde, haftalık ortalama alışveriş tutarı kadar bakiye bırakmanızı öneririz. Ürünlerimizin orijinal görselleri mevcuttur müşterileriniz ile bu görselleri paylaşabilirsiniz.

Kapıda nakit ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme, EFT/Havale ödeme seçenekleri mevcuttur.

Müşterileriniz ürünlerde, iade ve değişim yapma hakkına sahiptir.

 

Komisyonlu satış sistemimiz TAMAMEN ÜCRETSİZDİR. Kayıt olurken hiçbir ücret talep edilmemektedir.

 

Komisyonlu Satış Sistemine Nasıl Kayıt Olunur?

 

Önce normal üyelik oluşturmanız lazım Sağ üst tarafta bulunan  “Kayıt Ol” tıklayarak üyeliğinizi oluşturun daha sonra Whatsapp Destek Hattı üzerinden bize ulaşın.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.